Nasza propozycja, to biżuteria wysokiej jakości, dla wymagających klientek. Jest to czeska biżuteria ze szkła i metalu, jest oczywiście niealergizująca (nie zawiera niklu). Metalowa biżuteria pokryta jest  srebrem lub 24-karatowym złotem z wykorzystaniem kryształów firmy CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements.  

  Biżuteria zabezbieczona  zostala w  procesie galwanicznym. Dzięki temu procesowi powierzchnie pozłacane i posrebrzane uzyskują większą twardość i nie ulegają ścieraniu, a także nie reagują na promienie UV.

   Chyba nie ma kobiety, która nie lubiłaby ozdabiać swojego ciała biżuterią. Przystrajając się w bransoletki, kolczyki i naszyjniki nadajemy sobie znaczenia, zwracamy na siebie uwagę i stajemy się piękniejsze. Odpowiednio dobrana broszka potrafi skutecznie dodać nam blasku i przykuć wzrok nie tylko męskiej części otoczenia. Kamienie w kolczykach kuszą i wydobywają głębię spojrzenia. W noszeniu biżuterii jest jednak zawsze coś więcej niż tylko funkcja ozdobna. Mimo, że nie zawsze jesteśmy tego świadome, to biżuteria pełni dla nas również funkcję magiczną.